Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Plenery fotograficzne / 1 sierpnia, 2016

Wystawa fotograficzna “Krajobraz Górski” otwarta!!

Miałem coś napisać zaraz po oficjalnym otwarciu wystawy ale plany z wyjazdem na Mała Fatrę mi przeszkodziły, dlatego dopiero teraz znalazłem trochę czasu. Na wstępie to chciałbym podziękować Pani Monice Bober – dyrektorce Strzyżowskiego Muzeum za propozycję zorganizowania wystawy oraz wszystkim gościom za przybycie. Dla mnie i całego Fotoklubu każda osoba zainteresowana naszymi działaniami bardzo wiele znaczy. Szczególnie cieszą mnie nowe pomysły oraz propozycje współpracy kierowane do Fotoklubu. Dzięki Pani Urszuli Rędziniak na efekty współpracy nie musimy długo czekać i mogę zapowiedzieć jedną z atrakcji finisażu, a będzie to Słowo Poetyckie – Kręgu Twórczego Arche.

Finisaż odbędzie się 11 sierpnia i już teraz serdecznie na niego zapraszamy!! Szykujemy dla gości slideshow “Fotoklub w Bieszczadach” oraz krótki film przedstawiający ostatni wyjazd na Małą Fatrę, dodatkowo Michał Kut opowie o fotografii przyrodniczej i zapowie swoją autorską wystawę :-). Na zakończenie planujemy wylosować wśród przybyłych gości kilka upominków.

Wystawę można oglądać od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00 oraz w niedziele od 11:00 do 18:00!! 

Wystawa-finisaz-fotografia-górska2

Zapraszam do galerii z otwarcia wystawy. Fotografie autorstwa Bartłomieja Bary.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to