Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Wystawy / 15 czerwca, 2024

Wernisaż wystawy “Osobliwości natury”

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za udział we wczorajszym wernisażu wystawy fotograficznej “Osobliwości natury”. Wasza obecność i zaangażowanie uczyniły to wydarzenie dla mnie wyjątkowym i niezapomnianym. Mam nadzieję, że wystawa dostarczyła Wam wielu inspiracji i wrażeń.
Specjalne podziękowania kieruje do organizatorów i sponsorów wydarzenia, bez których wsparcia ta wystawa nie mogłaby się odbyć. Są nimi:
@IDUO Rafał Wiśniowski
Za zdjęcia podczas wydarzenia podziękowania kieruję do Agnieszki Hnatio.
Z radością informuje, że wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 31 sierpnia 2024 roku. Zapraszam do ponownych odwiedzin i dzielenia się swoimi wrażeniami.

Wszystkie jednostki chętne do przyjęcia na swoich ścianach tej lub innej mojej wystawy zachęcam do kontaktu: kontakt@krzysztofszaro.pl !

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to