Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Wystawy / 13 grudnia, 2023

 Wernisaż wystawy fotograficznej – “Jesienne Barwy Szwajcarii”

 Wernisaż Wystawy Fotograficznej: “Jesienne Barwy Szwajcarii”
Zapraszam serdecznie na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem “Jesienne Barwy Szwajcarii”. Przyjdź i poznaj ten fascynujący kraj, skrywający w swoich granicach ponad czterdzieści gór „czterotysięczników”, największe alpejskie lodowce, liczne wodospady, głębokie jeziora czy głębokie doliny, będące inspiracją dla wielu artystów różnych dziedzin. Zdjęcia powstały podczas czterech wypraw do Szwajcarii, w okresie kiedy jesień swoim dotykiem zaczyna zmieniać krajobraz.

Wystawa składa się z trzydziestu fotografii wydrukowanych w formie płóciennych fotoobrazów i zawiera zaledwie ułamek tego piękna.

 Data: 19 grudnia 2023 r.
 Godzina: 17:40
 Miejsce: Ośrodek Kultury w Czudcu, ul. Świętego Marcina 3, 38-120 Czudec
W trakcie wernisażu będzie możliwość “poczęstowania” się licznymi publikacjami, mapami wydanymi przez Narodową Organizację Turystyczną Szwajcarii – Switzerland Tourism. Dzięki nim można zaplanować niejedną podróż do tego przepięknego kraju.
Po wernisażu zapraszam na prezentację o jednej z jesiennych wypraw pt. “Kolejami Retyckimi i Ekspresem Lodowcowym przez Gryzonię do największego lodowca Alp – Aletschgletcher”
Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia i podziel się pasją do fotografii!

 Wstęp Wolny! 

 Zapraszam do wspólnego odkrywania jesieni w Szwajcarii 
Na uczestników wydarzenia czekają liczne niespodzianki 
Do zobaczenia na wernisażu!
Pozdrawiam,
Krzysztof Szaro

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to