Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Recenzje / 12 września, 2017

Recenzja Fotoobrazu na płótnie od SAAL DIGITAL!!

Kolejna recenzja produktu od SAAL DIGITAL, tym razem wybór padł na Fotoobraz, którego zakup planowałem już rok czasu. Nigdy nie mogłem się zdecydować które konkretnie zdjęcie wybrać, po otrzymaniu kodu rabatowego miałem 14 dni na decyzję. Wybór padł na krwisty zachód słońca z tegorocznej wycieczki na Kretę. Tak jak ostatnim razem do przesłania zamówienia należało skorzystać z przyjemnej aplikacji SAAL Design. Wybór materiałów jest dosyć spory ale zdecydowałem się na Fotoobraz na płótnie w rozmiarze 75×50 cm. Od złożenia zamówienia do jego odebrania minęło 3 dni robocze za co należą się pochwały. Fotoobraz zabezpieczony i otulony był w dosyć gruby karton, niewielkie obicia/wgniecenia widoczne na zdjęciach nie miały prawa uszkodzić produktu. Produkt wykonany ze starannością, płótno ładnie naciągnięte. W zestawie dostajemy krótką instrukcję z kołkami do usztywnienia.

Co do samego wydruku to jest on kontrastowy i szczegółowy, niewiele różniący się od wysłanego pliku. Samo płótno przypomina w dotyku ceratę, której faktura jednak trochę połyskuję. Boki dają wrażenie trójwymiarowości ale zabierają trochę kadru, przez co trzeba starannie dobrać kadr. Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie i skutecznie ożywiło moje mieszkanie. Powoli zastanawiam się już nad kolejnym obrazem na płótnie. Poniżej kilka zdjęć samego Fotoobrazu.

Podsumowanie: Produkt muszę pochwalić za świetną jakość i szczegółowość wydruku. Wszystko wygląda tak jak powinno, chociaż muszę przyznać że nie miałem kontaktu z podobnymi produktami innych firm.Gruby karton w pełni zabezpiecza Fotoobraz przed jego uszkodzeniem podczas transportu. Ogólna ocena produktu bardzo POZYTYWNA!!

+ Jakość wykonania
+ Jakość oraz szczegółowość wydruku
+ Kod rabatowy na 250 zł od Saal Digital
+ prosta aplikacja do projektowania
+ największy plus za czas krótki oczekiwania od wysłania projektu!!

– wysoka cena w porównaniu do konkurencji

Muszę pochwalić firmę Saal Digital za akcje marketingową z kodami rabatowymi, dzięki temu na pewno znajdą nowych klientów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Darmowe fotoblogi
Archiwa