Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Recenzje / 24 lipca, 2017

Recenzja Foto-książki od SAAL DIGITAL !!

Chciałbym się dzisiaj podzielić wrażeniami z testu Fotoksiążki od firmy Saal Digital. Informacja o możliwości otrzymaniu kodu rabatowego na kwotę 200 zł w zamian za test Foto-książki przewijała się na Facebooku kilka razy dziennie. Początkowo traktowałem to za spam ale po jakimś czasie gdy moi znajomi zaczęli wstawiać recenzje Foto-książek, stwierdziłem iż dlaczego nie spróbować. Wysłałem zgłoszenie i po dniu otrzymałem kod na 200 zł, który jest ważny przez 14 dni.

Kolejnym etapem było ściągniecie aplikacji SAAL Design, dzięki której możemy szybko i sprawnie zaprojektować wybrany przez siebie produkt z oferty firmy Saal Digital. Po wybraniu Foto-książki mamy możliwość wyboru różnych opcji dodatkowo płatnych jak i wliczonych w standardową cenę. Ja wybrałem opcję 28×28, w całości matową, okładka bez watowania, 28 stron. Szablony i układy stron znajdujące w ściągniętym programie były wystarczające dla moich potrzeb i pewnie większości użytkowników.

Zamówienie dotarło do mnie po 3 dniach od wysłania projektu, biorąc pod uwagę że przesyłka była z Niemiec to trzeba pochwalić za krótki czas oczekiwania!! Foto-książka owinięta było w folie oraz piankę ochronną i wsadzona do cienkiego kartonu. Takie zabezpieczenie wystarczyło aby produkt dotarł do mnie w nienaruszonym stanie ale przy mniej uważnym kurierze może być różnie.

Po rozpakowaniu wziąłem się za dokładne obejrzenie zamówionego produktu. Okładka twarda i solidna, ale niestety zostają ślady palców, które ciężko później usunąć. Znaczek z kodem kreskowym z tyłu Foto-książki jest malutki i mi w ogóle nie przeszkadza.

Wewnętrzne strony wydają się trochę cienkie ale są po kilką przeglądnięciach albumu wydają się być wystarczające sztywne. Strony wewnętrzne są ze sobą dobrze sklejone i chociaż dość intensywnie używałem foto-książki w czasie testów, nie zauważyłem żadnych oznak rozklejania czy odkształcania.


Jakość zdjęć jest również na bardzo dobrym poziomie, są szczegółowe a kolory nasycone. Nie można się pod tym względem do niczego przyczepić o ile wyśle się zdjęcia o odpowiedniej rozdzielczości i jakości.

Z przyjemnością przeglądałem Foto-książkę kilka razy z rodziną i powtarzały się opinie o solidnym wykonaniu i wysokiej jakości wydruku zdjęć.

Podsumowanie: Całość odbieram bardzo pozytywnie, nie zamawiałem wcześniej żadnych Foto-książek ale miałem w rękach produkty innych firm w różnym przedziale cenowym. Gdyby nie kod rabatowy to pewnie nie zdecydowałbym się na zamówienie w firmie Saal Digital, gdyż konkurencja oferuje większy wybór materiałów wykończeniowych w niższej cenie. Co do samego produktu to muszę pochwalić za świetną jakość i szczegółowość wydruku. Opakowanie transportowe mogłoby być lepsze ale do mnie Foto-książka dotarła beż żadnych defektów. Ogólna ocena produktu bardzo POZYTYWNA!!

+ Jakość wykonania
+ Solidna okładka
+ Jakość oraz szczegółowość wydruku
+ Kod rabatowy na 200 zł od Saal Digital
+ prosta aplikacja do projektowania
+ największy plus za czas krótki oczekiwania od wysłania projektu!!

– na okładce zostają ślady palców
– wysoka cena w porównaniu do konkurencji

Muszę pochwalić firmę Saal Digital za akcje marketingową z kodami rabatowymi, dzięki temu na pewno znajdą nowych klientów.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to