Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Recenzje / 24 lipca, 2017

Recenzja Foto-książki od SAAL DIGITAL !!

Chciałbym się dzisiaj podzielić wrażeniami z testu Fotoksiążki od firmy Saal Digital. Informacja o możliwości otrzymaniu kodu rabatowego na kwotę 200 zł w zamian za test Foto-książki przewijała się na Facebooku kilka razy dziennie. Początkowo traktowałem to za spam ale po jakimś czasie gdy moi znajomi zaczęli wstawiać recenzje Foto-książek, stwierdziłem iż dlaczego nie spróbować. Wysłałem zgłoszenie i po dniu otrzymałem kod na 200 zł, który jest ważny przez 14 dni.

Kolejnym etapem było ściągniecie aplikacji SAAL Design, dzięki której możemy szybko i sprawnie zaprojektować wybrany przez siebie produkt z oferty firmy Saal Digital. Po wybraniu Foto-książki mamy możliwość wyboru różnych opcji dodatkowo płatnych jak i wliczonych w standardową cenę. Ja wybrałem opcję 28×28, w całości matową, okładka bez watowania, 28 stron. Szablony i układy stron znajdujące w ściągniętym programie były wystarczające dla moich potrzeb i pewnie większości użytkowników.

Zamówienie dotarło do mnie po 3 dniach od wysłania projektu, biorąc pod uwagę że przesyłka była z Niemiec to trzeba pochwalić za krótki czas oczekiwania!! Foto-książka owinięta było w folie oraz piankę ochronną i wsadzona do cienkiego kartonu. Takie zabezpieczenie wystarczyło aby produkt dotarł do mnie w nienaruszonym stanie ale przy mniej uważnym kurierze może być różnie.

Po rozpakowaniu wziąłem się za dokładne obejrzenie zamówionego produktu. Okładka twarda i solidna, ale niestety zostają ślady palców, które ciężko później usunąć. Znaczek z kodem kreskowym z tyłu Foto-książki jest malutki i mi w ogóle nie przeszkadza.

Wewnętrzne strony wydają się trochę cienkie ale są po kilką przeglądnięciach albumu wydają się być wystarczające sztywne. Strony wewnętrzne są ze sobą dobrze sklejone i chociaż dość intensywnie używałem foto-książki w czasie testów, nie zauważyłem żadnych oznak rozklejania czy odkształcania.


Jakość zdjęć jest również na bardzo dobrym poziomie, są szczegółowe a kolory nasycone. Nie można się pod tym względem do niczego przyczepić o ile wyśle się zdjęcia o odpowiedniej rozdzielczości i jakości.

Z przyjemnością przeglądałem Foto-książkę kilka razy z rodziną i powtarzały się opinie o solidnym wykonaniu i wysokiej jakości wydruku zdjęć.

Podsumowanie: Całość odbieram bardzo pozytywnie, nie zamawiałem wcześniej żadnych Foto-książek ale miałem w rękach produkty innych firm w różnym przedziale cenowym. Gdyby nie kod rabatowy to pewnie nie zdecydowałbym się na zamówienie w firmie Saal Digital, gdyż konkurencja oferuje większy wybór materiałów wykończeniowych w niższej cenie. Co do samego produktu to muszę pochwalić za świetną jakość i szczegółowość wydruku. Opakowanie transportowe mogłoby być lepsze ale do mnie Foto-książka dotarła beż żadnych defektów. Ogólna ocena produktu bardzo POZYTYWNA!!

+ Jakość wykonania
+ Solidna okładka
+ Jakość oraz szczegółowość wydruku
+ Kod rabatowy na 200 zł od Saal Digital
+ prosta aplikacja do projektowania
+ największy plus za czas krótki oczekiwania od wysłania projektu!!

– na okładce zostają ślady palców
– wysoka cena w porównaniu do konkurencji

Muszę pochwalić firmę Saal Digital za akcje marketingową z kodami rabatowymi, dzięki temu na pewno znajdą nowych klientów.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mój Flog

Darmowe fotoblogi
Archiwa
Kategorie