Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Czarnogóra, Zwiedzanie / 12 września, 2015

Montenegro Tour – Wycieczka po Czarnogórze

Kolejna galeria zdjęć z Czarnogóry będzie zawierała kadry z wycieczki po najważniejszych miejscach. Najpierw odwiedziliśmy ruiny Starego Baru, znajdujące się u stóp gór Rumii. Następnym miejscem była Budva, główna riwiera Czarnogóry, to tutaj kręcono jedną z części Bonda “Casino Royal”. W dawnej stolicy Cetynii zobaczyliśmy najważniejsze zabytki. Największą atrakcją był zjazd około 30 serpentynami do Kotoru dosyć wąska drogą. Widok na Bokę Kotorską niezapomniany, aczkolwiek szkoda że nie byłem tam o poranku bądź zachodzie słońca…. ale nic na to nie poradzę….. Ostatnia częścią było spacerowanie po kotorskim Starym Mieście, które mnie urzekło niezwykle leniwym klimatem i wąskimi uliczkami. W następnej galerii kilka zdjęć z Albanii. Przyjemnego przeglądania galerii.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to