Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Współpraca / 26 stycznia, 2023

Filtry fotograficzne VFFOTO – rozpoczęcie współpracy w roli ambasadora

Z przyjemnością mogę ogłosić, że zostałem polskim ambasadorem marki filtrów fotograficznych VFFOTO. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z tak renomowaną firmą. Dzięki tej współpracy, będę miał narzędzia do pracy, które przełożą się na jeszcze lepsze zdjęcia. 

VFFOTO to czeska firma rodzinna specjalizującą się od 2012 roku w produkcji i sprzedaży własnych filtrów fotograficznych. W ich ofercie znajdują się najwyższej jakości filtry wkręcane i magnetyczne UV, CPL, ND, GND, NIGHT SKY i efektowe. Wkrótce będzie dostępna polska wersja sklepu internetowego, gdzie będzie można wygodnie składać zamówienia na filtry i akcesoria filtrowe. 

Już wkrótce przedstawię pierwsze efekty pracy z filtrami VFFOTO!!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to