Przyszła wiosna, coraz bardziej ją czuć w powietrzu, trawa powoli zielenieje, ptaszki ćwierkają i co najważniejsze sezon na mgły się rozpoczyna. Od kilku dni chcieliśmy gdzieś pojechać na wschód
Czytaj więcejDruga wyprawa Fotoklubu Strzyżów w 2015 tym razem w Pieniny miała dosyć niespodziewany przebieg. Trafiliśmy w największą śnieżyce tej zimy i do tej pory zastanawiamy się jak
Czytaj więcejPierwszy wschód słońca w nowym miesiącu spędziłem na Górze Niebyleckiej(Kopalinie)
Czytaj więcejPogoda w Bieszczadach zapowiadała się ciekawie, więc razem z chłopakami z Fotoklubu Strzyżów zaplanowaliśmy wyjazd na wschód słońca w Bieszczady.
Czytaj więcejNowy rok nadszedł, dlatego musiało nastąpić również otwarcie sezonu fotograficznego.
Czytaj więcejOstatni dzień 2014 roku spędziłem na Kopalinie i w Niewodnej podziwiając zimowy krajobraz….
Czytaj więcej