Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Plenery fotograficzne, Strzyżów i okolice, Wschody słońca, Zachody słońca / 11 maja, 2016

9 maja 2016 – wschód i zachód słońca w Niewodnej

Ostatnimi czasy nie mogę wytrzymać bez robienia zdjęć, sprawdzam codziennie pogodę i zadaję sobie to samo pytanie…… czy warto wstać o 4 nad ranem czy lepiej sobie pospać? dla mnie wybór jest oczywisty, jeśli chcemy uchwycić coś niesamowitego to jednak musimy się w pewnym stopniu poświęcić. Jak w każdym przypadku wiąże się to z ryzykiem….warto jednak je podejmować bo nie ma nic przyjemniejszego niż krajobrazy otulone poranną mgłą oświetloną promieniami budzącego się słońca…dodatkowo okraszone odgłosami natury…. troszkę mniej poświęcenia jest przy zachodach słońca ale przez to są mniej magiczne…..co nie znaczy że nie potrafią zaskoczyć, tak właśnie było tym razem 🙂 Tak obserwując otaczający mnie świat czuje się wolny, szczęśliwy….i ciągle chce więcej….

3 komentarze
 • Cudownie 🙂

  • Krzysztof Szaro 12 maja, 2016 Odpowiedz

   wiosna tego roku bardzo urodziwa, człowiekowi się do pracy nie chce chodzić kiedy widzi co się dzieje za oknem 🙂

   • Nadka 12 maja, 2016 Odpowiedz

    mam podobne przemyślenia, ale praca chyba nie ma oczu 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to