Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Makrofotografia, Plenery fotograficzne, Strzyżów i okolice / 11 maja, 2015

7 maja – Makrofotografia, ale taka inna…

Makrofotografia, ale taka inna… inna to znaczy, że starałem się szukać takich ujęć gdzie nie było najważniejsze super zbliżenie. Chciałem również wykorzystać światło zastane(oprócz pierwszego zdjęcia), co jak się okazuje nie jest takie proste, a złapanie ostrości na chmarze latających komarów to już w ogóle można powiedzieć nie wykonalne:-) ale w takiej formie jak na 2 ostatnich zdjęciach są także ciekawe….  Mam nadzieje że galeria się spodoba, zachęcam do komentowania.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to