Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Plenery fotograficzne, Strzyżów i okolice, Wschody słońca / 11 stycznia, 2016

6 stycznia – nad Wisłokiem

Oficjalnie pierwszy plener Nowego Roku spędziłem na poznawaniu okolicy, a dokładniej spacerowałem sobie wzdłuż i po Wisłoku. Zima jak na razie kiepska ale minusowe temperatury zdołały zamienić rzekę w naturalne lodowisko z licznymi wyrwami. Każdy krok poprzedzały uderzenia statywem o lód i późniejsze nasłuchiwanie czy nie pęka pod moim ciężarem…okazało się że nie jest ze mną tak źle albo pokrywa metrowa po prostu 🙂 Miłego oglądania.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to