Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Plenery fotograficzne, Strzyżów i okolice, Zachody słońca / 8 maja, 2016

6 maja 2016 – W poszukiwaniu kadrów….zachód w Broniszowie

Wiosna w pełni, ciepło… w końcu zielono….aż człowiek inaczej spogląda na znajome krajobrazy. Słońce z dnia na dzień zmienia miejsce zachodu i wschodu przez co trzeba szukać odpowiedniej lokalizacji na plenery. Dzisiejsze popołudnie spędziłem szukając z Darkiem nowych kadrów…..tak trafiliśmy do Broniszowa, gdzie na szybko rozstawiliśmy statywy w młodym zbożu…resztę opowiedzą zdjęcia i krótki film poklatkowy…….

Sunset in Broniszów from Krzysztof Szaro on Vimeo.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to