Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Fotoklub Strzyżów, Pieniny, Plenery fotograficzne, Podhale, Polska, Tatry, Zachody słońca / 4 lutego, 2015

31 styczeń – wyprawa w Pieniny

IMGP4826-Edit-Edit

Druga wyprawa Fotoklubu Strzyżów w 2015 tym razem w Pieniny miała dosyć niespodziewany przebieg. Trafiliśmy w największą śnieżyce tej zimy i do tej pory zastanawiamy się jak Darkowi udało się nas bezpiecznie przetransportować 🙂 Wyjeżdżając ze Strzyżowa jeszcze nic nie zapowiadało takie przebiegu sytuacji bo padał deszcz i tym się martwiliśmy że nas zmoczy na miejscu….w Wiśniowej już droga była biała….dalej za Jasłem śniegu tyle że na wzniesieniach trzeba było się dobrze rozpędzić….przechodziła nam myśl o powrocie ale nikt głośno tego nie mówił a Darek prowadził bardzo uważnie. Po drodze mijaliśmy tiry stojące na drodze albo po rowach… powolutku ale byliśmy coraz bliżej celu. Nie podołaliśmy tylko jednej górce w Kluszkowcach gdzie miejscowy nas pouczał że my miastowi i po takich terenach jeździć nie umiemy:-) powiedział co wiedział i pojechał…. my do Czorsztyna i tak się dostaliśmy… samochód zostawiliśmy na parkingu przed zajazdem pod Smrekami i stąd ruszyliśmy na Trzy Korony….Jak było to powiedzą już tylko zdjęcia….. zapraszam do obejrzenia galerii….

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to