Wszystkie zdjęcia znajdujące sie na tej stronie stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie fotografii zabronione. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wydrukiem fotografii proszę o kontakt mailowy kontakt@krzysztofszaro.pl

Zamknij
Liwocz, Plenery fotograficzne, Wschody słońca / 28 marca, 2015

27 marca – Wschód słońca – Liwocz

Przyszła wiosna, coraz bardziej ją czuć w powietrzu, trawa powoli zielenieje, ptaszki ćwierkają i co najważniejsze sezon na mgły się rozpoczyna. Od kilku dni chcieliśmy gdzieś pojechać na wschód słońca. Po głowie chodziły nam Bieszczady, Pieniny, Tatry…. ale wszystkie te kierunki to jednak trochę daleko. Wybór padł na Liwocz, najwyższe wzniesienie Pogórza Ciężkowickiego, na którego szczycie znajduję się platforma widokowa. Na parkingu byliśmy ponad godzinę przed wschodem, do samej wieży zostało nam jakieś 15 minut spacerku, po którym….

naszym oczom ukazały się takie widoki…._IGP9351-Edit

_IGP9348-Edit-2

Promienie coraz mocniej przebijały się przez warstwę chmur….wschód już blisko…_IGP9433-Edit

Słońce od razu nas rozgrzało….IMGP9482-Edit

Krzyż milenijny w Ujeździe i stawy w Kołaczycach…._IGP9517-Edit

miejscowość Brzyska skąpane w słońcu.._IGP9553-Edit

dymy z domostw tworzyły ciekawe mgiełki…._IGP9582-Edit

Więcej zdjęć w galerii poniżej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwa
Krzysztof Szaro

Mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Uwielbiam góry i podróże. Od kilkunastu lat moją pasją jest fotografowanie krajobrazu i szeroko pojętej natury. Poprzez swoje zainteresowanie staram się promować rodzime Pogórze Strzyżowskie, publikując zdjęcia tego regionu w mediach społecznościach. Od samego początku przygody z fotografią związany jestem z aparatami marki Pentax.

Postaw mi kawę na buycoffee.to