Od jakiego czasu nic nie wstawiałem ale może z czasem dodam kilka wpisów z plenerów wrześniowych Dzisiaj piszę o wydarzeniu Fotoklubu Strzyżów i wjego imieniu…  ….a wydarzenie które nas cieszyło od jakiegoś czasu i o którym musimy coś napisać to udział w wydarzeniu „Babie lato, czyli pejzaż twórczy”. Naszym zadaniem było wprowadzić gości i uczestników wydarzenia w jesienny klimat za pomocą naszych zdjęć… mamy nadzieje że to nam się udało….Krąg Twórczy ARCHE za pomocą poezji oraz Studio Piosenki Barbary Szlachty działającego przy DK „Sokół” dopełniły dzieła i w Bibliotece na 2 godziny nastała barwna jesień.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy organizatorom, czyli Kręgu Twórczemu ARCHE oraz Bibliotece Publicznej im. Juliana Przybosia w Strzyżowie za zaproszenie do wspólnego działania.Było nam bardzo miło brać udział w tym wydarzeniu i polecamy się na przyszłość.

Wystawa pozostaje w Bibliotece do około połowy października więc serdecznie zapraszamy wszystkich tęskniących za jesienią  a teraz zobaczcie jak było…….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *