O mnie

DSC01400

Nazywam się Krzysztof Szaro, pochodzę i mieszkam w Strzyżowie nad Wisłokiem. Jestem z natury optymistą, przynajmniej staram się nim być:-) Ukończyłem Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie – kierunek Turystyka i Rekreacja i to właśnie dzięki tym studiom zakochałem się w turystyce a szczególnie górskiej. Podróżowanie pozwala mi naładować „baterię”, zapomnieć przez jakiś czas o wszystkim, pracy, stresie i innych problemach. Razem z podróżowaniem przyszło zainteresowanie fotografią, chciałem choć część wrażeń, zachwytów, pięknych widoków uchwycić i zapisać nie tylko w pamięci ale również na matrycy poprzez zdjęcia.
Tak się zaczęła moja przygoda z fotografią i trwa już kilka lat. Nie zawsze mam czas ale staram się wykorzystać możliwie każdą wolną chwilę, bo satysfakcja ze zrobienia ciekawego i niepowtarzalnego ujęcia w pełni rekompensuje wcześniejszą pobudkę czy poświęcony temu czas.

3 thoughts on “O mnie”

 1. Witam Krzysztofie,
  zainspirowany Twoimi fotografiami zwracam się do Ciebie z prośbą.
  Mieszkam w Olsztynie i od pewnego czasu fotografuję nasze, warmińskie krajobrazy.
  Byłoby mi bardzo miło gdybyś polecił mi „dobre” miejsca w Bieszczadach do zatrzymania się położone wśród malowniczych fotograficznie krajobrazów. A może jakieś wskazówki… no wiesz o co mi chodzi.
  Serdecznie pozdrawiam
  Marek Kojro tel. 501 514 193

 2. Christopher, nazywam się Stephen Prokopiak i mieszkam w Colorado, USA. Ja badam moje dziedzictwo rodziny. Mój ojciec jest z okolic Warszawy. I zostały verysuccessful w ich znalezieniem. Rodzice mojej matki pochodzi z obszaru Strzyżowa, którą wierzę. Mój dziadek był Antoni Szaro i przybył do USA 1900-1910. Być może są podobne? Zwiedzicie Poalnsd ponownie i byłby podobny wobec spotykać ty. Proszę o odpowiedź na SProkopiak@Comcast.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *